Kui koolitus toimub auditooriumis, palume teil tulla kohale vaid täiesti tervena ning jääda koju ükskõik millise viirushaiguse tunnuste korral

Ajust, psüühikast ja psühholoogilistest protsessidest inimese elus: mida teha, et elada häireteta elu? UUS! VEEBIKOOLITUS

Toimumisaeg:
07.10.2022 kell 10:00 -13:15 
Koolitus toimub: veebis
Vabad kohad:
14
Eesmärk: pakkuda psühhoharidust, mis aitab osalejal ennetada ja aru saada, kuidas töö pingelises meditsiinisüsteemis või teinekord ka nõudlik igapäevaelu tekitab vaimset ja füüsilist kurnatust ja häireid.
Kestus: 4 tundi
Sihtrühm: arstid, õendustöötajad, sekretärid
Hind km-ga: 72 €
Koht: VEEBIKOOLITUS (Webex Meet)
Koolitajad: Andero Teras, psühholoog-koolitaja, MA (psühholoogia),
Tutvustus: Elulisi ja koheselt rakendatavaid teadmisi jagatakse unest, unepsühholoogiast ja unehäiretest, mille järel liigume juba stressi psühhofüsioloogia ja neuropsühholoogia juurde. Teemakäsitluse hoiame elulise, kuid tõenduspõhise! Lisaks põikame sisse mõttemustrite maailma ning analüüsime sellega seotud psühholoogilisi protsesse ja käitumis- ning mõtlemispsühholoogiat. Sellise kompleksse lähenemise tulemusena tekib osalejal palju teadmisi psühholoogiliseks enesehoiuks, et püsida oma igapäevatöös ja eraelulistes tegemistes jätkusuutlik ja õnnelik.
Kui osaled veebis, koolitusele eelneval tööpäeval saadetakse teile veebilink, mille kaudu saab määratud kellaajal koolitusega ühineda.