Kui koolitus toimub auditooriumis, palume teil tulla kohale vaid täiesti tervena ning jääda koju ükskõik millise viirushaiguse tunnuste korral

Ennastsäästev suhtlemine õendustöötajale


Toimumisaeg:
27.04.2021 
Koolitus toimub: veebis
Vabad kohad:
2
Eesmärk: anda osalejatele teadmised kuidas:
- tulemuslikult suhelda kolleegidega;
- säästa ennast tööalases suhtlusprotsessis;
- väärikalt esindada oma asutust patsientidega suhtlemisel.
Kestus: 8 tundi
Sihtrühm: õendustöötajad
Hind km-ga: 80 €
Koht: VEEBIKOOLITUS (Webex Meet)
Koolitajad: Piret Bärg,
Tutvustus: Tänapäeval saab sotsiaalselt aktiivset inimest juhtida vaid suhtlemise intelligentsuse kaudu. Seda eriti olukorras, kus inimesed on sageli stressis, hirmul, ülitundlikud, samas kärsitud ja ülinõudlikud.
Sellised suhtluspartnerid nõuavad kuhjaga aega ja energiat, et saavutada nende usaldus ja nõusolek aktsepteerida pakutud lahendust.
Suhtlemine ei ole kaootiline tegevus. See on kindla struktuuriga toimingute jada, mis koosneb erinevatest suhtlustehnikatest.
Sellel koolitusel analüüsime inimeste käitumismustrit, et leida tõhusaim viis nendega kontakti saavutamiseks. Koolitusel saate ka toimivaid võtteid kuidas panna rääkima ujedat ja pidurdada lobamokka, kuidas ületada vastuseisu või lahendada juba hoogu saanud konflikti, kuidas säästa oma närve ja aega suhtluses patsiendiga, tema lähedastega ja ka kolleegidega.

Ajakava: 09:30 - 11:30     Ennastsäästva suhtlemise mudel. Emotsioonide juhtimine (Koolitaja: Piret Bärg)
11:30 - 13:30     iseseisev harjutamine
13:30 - 15:30     Patsiendikeskne suhtlemine, patsiendi mõttemudel (Koolitaja: Piret Bärg)
Kui osaled veebis, koolitusele eelneval tööpäeval saadetakse teile veebilink, mille kaudu saab määratud kellaajal koolitusega ühineda.