Kui koolitus toimub auditooriumis, palume teil tulla kohale vaid täiesti tervena ning jääda koju ükskõik millise viirushaiguse tunnuste korral

Neurooftalmoloogia

Registreerimine on lõppenud.
Vabade kohtade olemasolul palun võtke registreerumiseks ühendust koolituskeskusega
telefoni teel 606 7733 või e-kirja teel: koolituskeskus@itk.ee
Koolitus toimub: auditooriumis
Vabad kohad:
2
Kestus: 16 tundi
Sihtrühm: silmaarstid
Hind km-ga: 138 €
Koht: Swissotel Tallinn konverentsikeskus (Tornimäe 3, Tallinn)
http://goo.gl/mL0lc3
Koolitajad: Delis Linntam, Inger Tark, Joonas Pent, Kaija-Liis Lattik, Kaire Somma, Kairit Joost, Karina Ülper, Katrin Kõdar, Katrin Sõnajalg, Kristel Harak, Kristel Pulges, Malle Alilender, Mari Levin, Maria Tšistjakov, Reili Rebane,
Ajakava:
06.09
11:00 - 11:30     Sissejuhatus, neurooftalmoloogilise patsiendi uurimine (Koolitaja: Kristel Pulges)
11:30 - 11:50     Pupill (Koolitaja: Maria Tšistjakov)
11:50 - 12:10     Vaateväli (Koolitaja: Joonas Pent)
12:10 - 12:40     Elektrofüsioloogia, VEP, PERG (Koolitaja: Mari Levin)
12:40 - 13:00     Disk (Koolitaja: Kristel Harak)
13:00 - 14:00     Lõuna
14:00 - 14:30     Optikopaatiad (NAION, AION, türeoid, toksiline, kaasasündinud, IIH, paraneoplastiline) (Koolitaja: Katrin Sõnajalg)
14:30 - 15:00     Neuroloog: Sclerosis multiplexi ravi (Koolitaja: Malle Alilender)
15:00 - 15:20     Milline närv? (Koolitaja: Kaija-Liis Lattik)
15:20 - 16:00     Mehaaniline ja pareetiline strabism, kirurgia (Koolitaja: Mari Levin)

07.09
09:00 - 09:30     Supranukleaarne silmade liikuvuse kontroll (Koolitaja: Mari Levin)
09:30 - 10:00     Müasteenia (Koolitaja: Kristel Pulges)
10:00 - 10:30     Geneetik: mitokondrid, hingamisahel (Koolitaja: Kairit Joost)
10:30 - 10:45     Santen
10:45 - 11:15     Kohvipaus
11:15 - 11:45     Radioloog: 2,3,4,6 närv pildis (Koolitaja: Katrin Kõdar)
11:45 - 12:05     Neuroloog: peavalu ja silmad (Koolitaja: Inger Tark)
12:05 - 12:30     Prismakorrektsioon (Koolitaja: Kaire Somma)
12:30 - 12:50     Kavernoossiinuse sündroom (Koolitaja: Reili Rebane)
12:50 - 13:40     Lõuna
13:40 - 14:00     Orbita tuumorid (Koolitaja: Delis Linntam)
14:00 - 14:30     IIH (+lapsed, +rasked juhud) (Koolitaja: Karina Ülper)