Kui koolitus toimub auditooriumis, palume teil tulla kohale vaid täiesti tervena ning jääda koju ükskõik millise viirushaiguse tunnuste korral

Ärevad olukorrad pingelises meditsiinisüsteemis


Toimumisaeg:
23.04.2021 kell 10:00 -13:15 
Koolitus toimub: veebis
Vabad kohad:
1
Eesmärk: juhid, arstid, õed, spetsialistid, tugipersonal
Kestus: 4 tundi
Sihtrühm: arstid, õendustöötajad, sekretärid
Hind km-ga: 66 €
Koht: VEEBIKOOLITUS (Webex Meet)
Koolitajad: Andero Teras,
Tutvustus: Meditsiinisüsteem on pingeline ja tähelepanu nõudev. Seetõttu kasutame tihtilugu ära oma sellised ressursid, mida vajame enesejuhtimises/enesehoius, konfliktide juhtimises või ka üldiselt inimestega tõhusalt suheldes. Koolituse käigus vaatame lähemalt konflikti- ja enesejuhtimise psühholoogia põhitõdesid. Analüüsime võimalusi, kuidas tulla toime konfliktsete olukordade, inimeste ja vestlustega meie ümber ning ka võimalusi eneses tekkivate konfliktide ja ebakõlade lahendamiseks läbi enesejuhtimise.
Ajakava: 09:45 -      Avatakse virtuaalne ruum
10:00 - 11:30     Ärevad olukorrad pingelises meditsiinisüsteemis - kuidas rakendada konflikti- ja enesejuhtimise psühholoogiat? (Koolitaja: Andero Teras)
11:30 - 11:45     paus
11:45 - 13:15     Ärevad olukorrad pingelises meditsiinisüsteemis - kuidas rakendada konflikti- ja enesejuhtimise psühholoogiat? (Koolitaja: Andero Teras)
Kui osaled veebis, koolitusele eelneval tööpäeval saadetakse teile veebilink, mille kaudu saab määratud kellaajal koolitusega ühineda.