Kui koolitus toimub auditooriumis, palume teil tulla kohale vaid täiesti tervena ning jääda koju ükskõik millise viirushaiguse tunnuste korral

Empaatia roll tervishoiutöötaja töös. VEEBIKOOLITUS!


Toimumisaeg:
03.11.20 
Vabad kohad: 7
Eesmärk: Inimestega töötamine on alati seotud emotsioonidega. Oma emotsioonide tundmine ja oskuslik juhtimine on tõhusaks aluseks teise inimese vajaduste ja seisukohtade mõistmiseks ja enda läbipõlemise vältimiseks.

NB! Koolitusest osa saamiseks on vaja korralikku internetiühendust ja kindlasti heli kuulamise võimalust (arvutiheli, kõlarid, kõrvaklapid). Saab jälgida ka nutitelefonis.
Kõik registreerunud osalejad saavad koolitusele eelneval päeval e-posti teel lingi, mille kaudu koolituspäeva hommikul koolitusega ühineda.
Täpsem info saadetakse hiljemalt päev enne koolitust.

Osalemistõendi ja arve saadame vaid neile, kes on koolitusega ühinenud.
KOOLITUS TOIMUB AINULT REAALAJAS!
Kestus: 6 tundi
Sihtrühm: arstid, õendustöötajad
Hind km-ga: 100 €
Koht: VEEBIKOOLITUS, Webex Meet
Koolitajad: Liina Randmann,
Tutvustus: • emotsionaalne töö, emotsioonide juhtimine ja kontrollimine, tööks vajalikud emotsioonid, emotsionaalne kurnatus;
• empaatia olemus, empaatia afektiivne ja kognitiivne komponent ja nendest lähtuvad otsused ja käitumine;
• empaatia rakendamine suhtlemisel patsientide ja kolleegidega;
• emotsionaalne ülekoormus ja kaastundväsimus; kaastunde väsimuse äratundmine.
Teoreetiliste teadmiste kinnistamine toimub praktiliste ülesannete ja juhtumite arutelude kaudu.

Koolitaja: Liina Randmann PhD, psühholoog, TTÜ personalijuhtimise programmijuht

Ajakava: 09:00 - 10:30     Organisatsioon kui emotsionaalsete suhete võrgustik. Emotsionaalne töö. Emotsioonide juhtimine ja kontrollimine. Tööks vajalikud emotsioonid (Koolitaja: Liina Randmann)
10:30 - 10:45     Kohvipaus
10:45 - 12:15     Empaatia olemus. Afektiivne ja kognitiivne komponent ja nendest lähtuvad otsused ja käitumine. Empaatia ja konfliktsituatsioonid (Koolitaja: Liina Randmann)
12:15 - 12:45     Lõuna
12:45 - 14:00     Emotsionaalsest tööst tekkivad pinged, emotsionaalne kurnatus ja selle vältimine. Emotsionaalne ülekoormus ja kaastundeväsimus. Oskus andestada (Koolitaja: Liina Randmann)