Skolioosi taastusravi Schroth meetodil: teoreetiline ja praktiline õpe


Toimumisaeg:
14.-18.01.20
28.01.-01.02.20 
Vabad kohad: 1
Eesmärk: Koolitus toimub inglise keeles
Schroth meetod on Saksamaal väljatöötatud ja praegugi maailmas tõenduspõhiselt efektiivne skolioosi konservatiivse füsioteraapia meetod, kuhu on koondatud kehalised harjutused, manuaalsed võtted, õige hingamise võtted, korrigeerivate asendite õpetamine jm.
Kestus: 80 tundi
Sihtrühm: füsioterapeudid
Hind km-ga: 745 €
Koht: Ambulatoorse taastusravi keskus
Ravi tn 18, C-korpuse II korrus
Tutvustus: Koolitus toimub kahes osas:
I osa 14.-18. jaanuar
II osa 28. jaanuar - 1.veebruar

Koolitus sisaldab skolioosihaige hindamist, skolioosi progresseerumise riskide analüüsi, skolioosi füsioterapeutilist ravi Schroth meetodil.
Koolitust viib läbi füsioterapeut Silvija Bumane-Sila Lätist, kes on sertifitseeritud Saksamaal Schroth meetodi kasutaja ja koolitajana. S. Bumane-Sila kasutab seda meetodit ise oma patsientide ravis ning omab pikaajalist kogemust. S.Bumane-Sila on täiendanud end Saksamaal ja Rootsis. Lisaks eelnevale on ta sertifitseeritud manuaalterapeut ja ka Feldenkreis-meetodi õpetaja. Eksami võtab vastu esindaja Saksamaalt.

Õpe jaguneb teoreetiliseks ning praktiliseks osaks. Praktiline osa viiakse läbi koos skolioosihaigetega. Koolituse läbinud sooritavad pädevuseksami. Koolituse ja eksami edukalt läbinu saab vastava sertifikaadi - Schroth terapeudi tunnistuse.Ajakava: Ajakava Ajakava on mahukas, vaata trükiversiooni